Andrzej Poczobut zapowiedział, że chce wrócić do Grodna na Białorusi, ale dopiero po poprawie stanu zdrowia i potwierdzeniu przez lekarzy dobrych wyników. Zwolniony pod koniec kwietnia były więzień reżimu Alaksandra Łukaszenki podkreśla, że w Grodnie żyją tysiące Polaków i działa Związek Polaków na Białorusi.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis