Zbigniew Ziobro wyjechał do USA. Dziennikarz przypomniał, co mówił miesiąc temu. "Humor panu dopisuje"

Zbigniew Ziobro opuścił Węgry i wyleciał do Stanów Zjednoczonych. Niedługo po tym, dziennikarze przypomnieli niedawną wypowiedź byłego ministra sprawiedliwości, który naśmiewał się z pytań o planowanie swojej ucieczki do USA. — Wybieram Nowy Jork czy Waszyngton? — pytał ironicznie.

[Czytaj cały artykuł]

Źródło: Onet

Administrator

Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

O Administrator 5246 artykułów
Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.