Zbigniew Ziobro opuścił Węgry i wyleciał do Stanów Zjednoczonych. Niedługo po tym, dziennikarze przypomnieli niedawną wypowiedź byłego ministra sprawiedliwości, który naśmiewał się z pytań o planowanie swojej ucieczki do USA. — Wybieram Nowy Jork czy Waszyngton? — pytał ironicznie.
Źródło: Onet

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis