Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro przebywa w USA, a wsparcie zaoferował mu Tomasz Adamek. Były mistrz świata w boksie zaprzeczył plotkom, jakoby polityk u niego mieszkał, ale zadeklarował chęć pomocy. – Ci, którzy go teraz ścigają, sami wylądują w więzieniu! – ocenia sportowiec.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis