Policjanci zatrzymali 20- i 16-latka podejrzanych o dwukrotne podpalenie lokalu gastronomicznego w Andrychowie. Znalezione w mieszkaniu jednego z nich rzeczy wskazują na silny wpływ organizacji rasistowskich, w tym grup rosyjskich. — Było tam pełno swastyk — mówi Onetowi jeden z policjantów.
Źródło: Onet

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis