Rosyjscy pracodawcy zaczęli aktywniej zwalniać pracowników, reagując na pogarszającą się sytuację gospodarczą. — Rok 2026 upłynie na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak zwolnić pracownika, najlepiej bez odpraw, i tak, aby nawet jeśli wpadnie w histerię, to poza biurem — zauważa specjalista do spraw HR.
Źródło: Onet

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis