Zbigniew Ziobro potwierdził we wtorek w rozmowie z Telewizją Republiką, że przebywa w Waszyngtonie. Były minister sprawiedliwości zapowiada spotkania z amerykańską Polonią i wskazuje, że jednym z głównych celów jego aktywności w USA jest „oddziaływanie” na Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis