Premier Węgier Peter Magyar ogłosił w środę, że nie przeprowadzi się do oficjalnej rezydencji rządowej i nie będzie korzystać z rządowej limuzyny. Premier zamierza poruszać się swoją sprawdzoną i znaną Węgrom z czasów kampanii Skodą Suberb.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis