Po 16 latach rządów Viktora Orbána na Węgrzech doszło do historycznej zmiany. Zwycięstwo partii TISZA pod przywództwem Pétera Magyara otworzyło nowy rozdział w polityce naszych niedalekich sąsiadów, ale jednocześnie wywołało pytania o przyszłość mocno podzielonego społeczeństwa. O możliwych konsekwencjach przemian mówił prof. Bogdan Góralczyk w programie „Didaskalia”. – To byłoby bardzo groźne – dodał.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis