Wojna domowa na Węgrzech? Prof. Góralczyk: to byłoby bardzo groźne

Po 16 latach rządów Viktora Orbána na Węgrzech doszło do historycznej zmiany. Zwycięstwo partii TISZA pod przywództwem Pétera Magyara otworzyło nowy rozdział w polityce naszych niedalekich sąsiadów, ale jednocześnie wywołało pytania o przyszłość mocno podzielonego społeczeństwa. O możliwych konsekwencjach przemian mówił prof. Bogdan Góralczyk w programie „Didaskalia”. – To byłoby bardzo groźne – dodał.

[Czytaj cały artykuł]

Źródło: Wirtualna Polska

Administrator

Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

O Administrator 5285 artykułów
Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.