Ministra zdrowia zapewniała, że środki z Krajowego Planu Odbudowy usprawniają pracę szpitali. – Jeżdżę po kraju i widzę, jak się ludzie cieszą i w podmiotach z tego, że 18 miliardów przynosi realne już korzyści, a zakup sprzętu, inwestycje, to łącznie 36 miliardów – mówiła Jolanta Sobierańska-Grenda w Polsat News.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis