Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek powiedział w TVP Info, że prokuratura przygotowała już wniosek ekstradycyjny wobec Zbigniewa Ziobry. Resort równolegle pyta władze USA o status byłego ministra i ponownie zwrócił się do Węgier o wyjaśnienie, na jakich dokumentach opuścił ten kraj.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis