Kanadyjczycy nie chcą jeździć do USA. Druzgocące liczby

Badanie opublikowane przez Uniwersytet w Toronto wskazuje, że liczba podróży Kanadyjczyków do USA mogła spaść nawet o 42 proc. Wnioski oparto na analizie danych dotyczących korzystania z telefonów komórkowych, a autorzy opracowania podkreślają, że skala spadku jest znacznie większa, niż sugerują oficjalne statystyki przekroczeń granicy.

[Czytaj cały artykuł]

Źródło: Wirtualna Polska

Administrator

Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

O Administrator 5236 artykułów
Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.