W pierwszym kwartale 2026 r. nikomu nie udało się nielegalnie przekroczyć granicy polsko-białoruskiej. Informację przekazał premier Donald Tusk podczas spotkania ze Strażą Graniczną w Otwocku. – Dzisiaj możemy uroczyście ogłosić, że osiągnęliśmy to, o czym można było tylko marzyć – oświadczył szef rządu.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis