Prace nad nową konstytucją powinny zająć się dookreśleniem, czy żyjemy w systemie prezydenckim, czy w systemie kanclerskim – mówił w programie „Tłit” poseł członek Rady Nowej Konstytucji przy Prezydencie RP Paweł Kukiz. Stwierdził, że obecny system w Polsce przynosi „tragiczne skutki”.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis