– Zgłoszeniem Piebiaka PiS strzela sobie w stopę – tak minister sprawiedliwości Waldemar Żurek komentował w rozmowie z Onetem wybór nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło do organu Łukasza Piebiaka, byłego wiceministra sprawiedliwości za czasów Zbigniewa Ziobry, który podał się do dymisji w związku z tzw. aferą hejterską.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis