Warszawscy radni przyjęli w czwartek uchwałę zwiększającą opłatę za pobyt w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Trafiający na Kolską zapłacą po podwyżce 469 zł.
Źródło: Wirtualna Polska
Warszawscy radni przyjęli w czwartek uchwałę zwiększającą opłatę za pobyt w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Trafiający na Kolską zapłacą po podwyżce 469 zł.
Źródło: Wirtualna Polska
lututow.eu 2025 Ziemniaki i warzywa
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis