Nie milkną echa kontrowersyjnej imprezy techno w Wilanowie. Okazuje się, że organizatorzy planowali jeszcze dwie kolejne: w Łazienkach Królewskich oraz w Parku Agrykola. Już wiadomo, że ta w Łazienkach się nie odbędzie. Miasto wycofało też swój patronat dla tego cyklu wydarzeń.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis