Kraj w Afryce walczy z epidemią. Nie żyje coraz więcej osób

Władze Demokratycznej Republiki Konga poinformowały w sobotę, że co najmniej 80 osób zmarło w wyniku nowego ogniska zakażeń wirusem Ebola w prowincji Ituri na wschodzie kraju. Epidemia rozprzestrzeniła się też na sąsiednią Ugandę.

[Czytaj cały artykuł]

Źródło: Onet

Administrator

Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

O Administrator 5236 artykułów
Jestem z kosmosu, macierzysta moja planeta to Pandora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.