Mateusz Morawiecki oraz Przemysław Czarnek, wiceprezesi Prawa i Sprawiedliwości, planują wspólne spotkanie z mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego. Decyzję podjęto tuż po środowym zjeździe klubu PiS, co potwierdził poseł Janusz Cieszyński.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis