W trakcie programu „Forum” Anna Krupka z Prawa i Sprawiedliwości wyszła ze studia po tym, jak wyemitowano fragment konferencji prasowej policji nt. interwencji służb w mieszkaniu Tomasza Sakiewicza, szefa TV Republika. – Myślałem, że pani Anna Krupka zostanie i po prostu przeprosi za to, co powiedziała na samym początku – zareagował prowadzący Maciej Zakrocki.
Źródło: Wirtualna Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis