Pogoda za oknami w większości Polski jest bardzo nieprzyjemna, ponieważ zrobiło się zimno i pochmurno. Wygląda jednak na to, że taka aura nie potrwa już długo i po weekendzie rozpoczną się większe zmiany. Niewykluczone, że za tydzień przejściowo poczujemy nawet lato i zrobi się nie tylko słonecznie, ale również gorąco.
Źródło: Onet

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis